Vilniaus, Kauno, Panevėžio, ir Utenos sankirtoje  įsikūrusi kaimo turizmo sodyba „Ilgajis“  tarsi rojaus kampelis išsiilgusiems ramybe, jaukumu, grožiu ir nepriekaištinga tvarka alsuojančios aplinkos.
 
Sodyba Ilgajis laukia norinčiųjų smagiai papoilsiauti, paatostogauti gamtoje prie ežero, įsimylėjėlių norinčių pabėgti nuo rutinos, ar tų kurie ieško tobulos vietos savo šventei  ar renginiui. 
 
Poilsiautojai čia galės pramogauti gamtoje, išsimaudyti pirtelėje arba lauko kubile, pasiirstyti valtimi, paplaukioti vandens dviračiu ežere, ar smagiai pažaisti krepšinį,  tinklinį subūrus savo komandas.  Įsimylėjėliai vakarais romantiškai palydės saulę vakarodami ant liepto, ar ruošdami maistą akmeninėje lauko krosnyje. Sodyboje organizuojamos Vestuvės, Gimtadienio ar Jubiliejaus šventės, įmonių renginiai, konferencijos ir stovyklos. Sodyba puikiai pritaikyta dideliems ir mažiems renginiams ir šventėms, tad bus patenkinti visi Jūsų lūkesčiai. Puiki atmosfera, jaukios erdvės renginiams ir šventėms, komfortiška nakvynė ir skanus maistas.
 
Sodyba Ilgajis - tai vientisas pastatų ansamblis jungiantis atskirus individualią paskirtį turinčius sodybos pastatus.
 
Pagrindinis pastatas - erdvus ir stilingas, su didele jaukia pokylių sale pirmajame aukšte ir miegamaisiais antrajame. Pokylių salėje švęsti gali net iki 60 svečių, o 8-iuose erdviuose dviviečiuose kambariuose su atskirais privačiais vonios kambariais, apsistos net iki 16 asmenų. Pagrindinis sodybos pastatas puikiai pritaikytas vestuvėms, jubiliejams, įmonių šventėms, renginiams bei seminarams. 
 
 
Klėtis – jaukus, nedidelis, bet erdvus sodybos pastatas, pirmajame aukšte turintis salę su panoraminiais langais, antrajame 2-viečius, 3-viečius ir 4-viečius miegamuosius. Kompaktiškuose kambarėliuose įrengti atskiri privatūs vonios kambariai leis jaustis komfortiškai visos viešnagės metu. Be to, šiame sodybos pastate įrengta virtuvė, terasa ir židinys - praktiškumui, patogumui ir jaukumui. Klėtyje smagiai atšvęsite privatų įmonės vakarėlį ar nedidelę šeimos šventę, o gal tiesiog smagiai susibursite su savo draugais.
 
 
 
Svirnas – ypač jaukus ir erdvus privatus namas poilsiui. Erdvi svetainė su židiniu, patogi virtuvė ir didelė terasa su lauko baldais pirmame namo aukšte, ir 3 miegamieji su atskirais privačiais vonios kambariais, leis komfortiškai ilsėtis šeimai (-oms) ar neišskiriamoms draugų kompanijoms. 
 
 
Namas – jaukus nedidelis namas poilsiui. Nedidelė jauki svetainė su židiniu, kompaktiška virtuvėlė, WC  ir didelė terasa su lauko baldais pirmame namo aukšte, ir 2 miegamieji (dvivietis ir keturvietis) puikiai  tiks šeimos, geriausių draugų išvykai su nakvyne, poilsiui gamtoje. 
 
Namukas – kompaktiškas namukas poilsiui si visais patogumais. Jauki svetainė su židiniu ir mini virtuvėlė pirmame namelio aukšte, ir 2 miegamieji (8 asmenims) puikiai tiks trumpam pabėgimui iš miesto ar šeimos, draugų atostogoms kaime.
 
Visus sodybos pastatus jungia bendri privalumai: Nemokamas bevielis internetas (Wi-fi ), automobilių stovėjimo aikštelė, paplūdimys ties ežero pakrante, lieptas, pavėsinė su akmenine lauko kepsnine, tinklinio ir krepšinio aikštė ir vaikų žaidimų aikštelė.
 
Sodyba pasiekiama asfaltuotu keliu, tad itin komfortiškai pasieksite savo kelionės tikslą.
 
Sodybos adresas: Šinkūnų kaimas, Siesikų seniūnija, Ukmergės rajonas,  Lietuva
 
Sodybos šeimininkas: Sigitas, Tel. +370 698 43252, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.