Ieškote patrauklaus būsto gyvenimui, ar ilgoms atostogoms? Ar galbūt darbas pastūmėjo ieškotis naujos gyvenamosios vietos kitame mieste ar kaimo vietovėje? Ilgalaikę nuomą Jums pasiūlys ne tik būtų, bet ir namų bei sodybų šeimininkai. Norintiems erdvės ar keliaujantiems su šeima puikus sprendimas sodybų nuoma ilgalaikė. Be to, ne tik išsinuomosite būstą, bet ir turėsite savo privačia kiemo erdvę. Sodybų nuoma ilgalaikė pritaikyta patogiam ir komfortiškam apsistojimui, turi visus patogumus, virtuvę, svetainę, vonios kambarį (-ius), miegamuosius ir kai kuriais atvejais net privačią pirtelę. Sodybų nuoma ilgalaikė ypač aktuali norintiems rasti jaukią vietą atostogoms dviese arba su šeima ilgesniam laikui. Atostogos kaime, sodyboje prie ežero ar upės palenks į savo pusę ne vieną. Juk nieko nėra geresnio kaip leisti laiką visiems drauge gamtoje, judėti, ilsėtis, atrasti ir pažinti. Sodybų nuoma ilgalaikė suteiks Jums galimybę pažinti naują vietovę, išgirsti jos istoriją, aplankyti įdomias vietas, objektus.

Naujus metus pasitikite su šeima, draugais ir artimaisiais kaimo turizmo sodyboje. Sodybų nuoma Naujiems metams su didelėmis ir mažomis pokylių salėmis puikus pasirinkimas norint atšvęsti Naujųjų metų šventę su dideliu būriu draugų, norint suorganizuoti Naujametinį įmonės vakarėlį, ar įsimintiną Naujųjų metų vakarą artimiausių giminaičių apsuptyje.


Sodybų nuoma Naujiems metams siūlo pilną paslaugų paketą: sodybos nuoma, maitinimas, nakvynė ir pramogos. Sodybų nuoma Naujiems metams neatsiejama su sodybose siūlomomis pramogomis – kubilo, pirties nuoma. Juk tiesiog be galo šaunu žiemą išsimaudyti šilto vandens kubile ir pasikaitinti karštoje pirtyje. Atšvęskite Naujuosius metus patikėdami visus rūpesčius sodybų šeimininkams. Naujųjų metų šventė – geriausios emocijos, nuostabus maistas ir šauniausia kompanija.

Sodybų nuoma Naujiems metams – geriausias Jūsų pasirinkimas.


Geriausi sodybų nuomos pasiūlymai Naujiems metams Lietuvoje. Sodybų nuoma Naujiems metams Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose. LithuaniaInWorld.lt rasite tinkamiausią sodybą Naujiems metams.

Pirtis daugeliui asocijuojasi su laisvalaikiu, poilsiu ir pramogomis. Ne kiekvienas mūsų turime pirtį savo namuose, tad norėdami pasipirtinti, mes išsinuomojame pirtį.


Pirčių nuoma Lietuvoje plačiai paplitusi. Pirčių nuoma poilsiui, laisvalaikio praleidimui šeimos rate, draugų susitikimams, šventėms ir renginiams. Norintiesiems pabėgti nuo miesto šurmulio puikiai tiks pirčių nuoma kaimo turizmo sodybose. Pirtys kaimo turizmo sodybose dažniausiai yra įrengtos atskiruose nameliuose, kuriuose rasite ne tik visus patogumus, bet ir nedideles sales, miegamuosius kambarius, mini virtuvėles. Na, o norintiesiems daugiau pramogų – siūloma pirčių nuoma su kubilu. Po karštos pirties, šokti į maloniai šiltą kubilą ir jame pagulėti – tiesiog tikra relaksacija.


Norite dar kažko ypatingo? Mes turime Jums ką pasiūlyti. Pirčių nuoma su pirtininku – tikras iššūkis net kiečiausiems pirties entuziastams. Senoviniai pirties ritualai, kūno šveitimas, masažai ir tikras vanojimas – sužadins visus pojūčius!


Pirčių nuomos paieška. Pirčių nuoma Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose. Geriausi nuomojamų pirčių pasiūlymai Jums.

Nelaukiate pirmadienių, nes atrodo, kad per savaitgalį nespėjote gerai pailsėti? Atostogos dar negreit? Poilsis padės Jums atgauti jėgas, vėl tapti žvaliems, pailsėjusiems ir sėkmingai kibti į naujus darbus. Nebūtina lėkti į tolimus kraštus, poilsis Lietuvoje gali būti itin kokybiškas ir spalvingas. Poilsis Lietuvoje sietinas su jaukia nakvyne viešbutyje, svečių namuose, sodyboje ar viloje, skaniu maistu, geru aptarnavimu ir, žinoma, atpalaiduojančiomis, kūną atgaivinančiomis spa procedūromis. Norintiems aktyvaus poilsio, siūlome išbandyti aktyvias ir ekstremalias pramogas.


Juk namie taip sunku tiesiog atsikvėpti po darbų ir pabėgti nuo įsivyravusios rutinos. Išsirinkite idealiausią vietą poilsiui Lietuvoje, pamirškite rūpesčius, atsipalaiduokite ir tiesiog mėgaukitės poilsiu. Poilsis Lietuvoje viešbučiuose, svečių namuose, sanatorijose. Viskas vienoje vietoje, nakvynė su spa procedūromis ir laisvalaikio idėjomis.


Poilsis Lietuvoje: Druskinkai, Birštonas, Palanga, Trakai, Vilnius ir visa Lietuva. Šauniausi poilsio pasiūlymai už itin geriausią kainą: Nakvynė, Maitinimas, Spa procedūros, Spa pramogos, Aktyvios pramogos. Išskirtiniai poilsio pasiūlymai visoje Lietuvoje.