Mineralinio vandens garinimo statinys

Контакт

Описание

Tai vienintelis Lietuvoje mineralinio vandens garinimo bokštas „Druskupis“, kur galima mėgautis ypatingai sveiku „jūrinio efekto“ oru. Kurorto gyventojai ir atvykstantys poilsiautojai turi galimybę išbandyti inhaliacijas po atviru dangumi, stiprinti sveikatą, grūdinti organizmą šviesos terapija.
Miesto centriniame parke, prieš „Eglės“ sanatoriją, pastatytame atvirame originalios architektūros mineralinio vandens garinimo bokšte-paviljone su mineralinio vandens fontanėliu ir druskų galerija, garintuvo sienomis tekantis mineralinis vanduo, veikiamas saulės ir vėjo, garuoja savaime  pačiame bokšte bei 50–80 metrų spinduliu aplink jį leidžia kvėpuoti sveikatai naudingų mineralų prisodrintu, „jūrinio efekto“ oru.
Mineralinio vandens lašų prisodrintas oras turi tokį patį poveikį kaip ir kvėpavimas jūros oru. Į garinimo bokštą „Druskupis“ mineralinis vanduo tiekiamas iš mineralinio vandens gręžinio „Rūta“.
Garintuvo skleidžiamas „jūrinio efekto“ oras leidžia kompleksiškai suderinti Birštono sanatorijose atliekamas reabilitacijos procedūras ir sveikatinimą natūraliais gamtos veiksniais, kurie sustiprins gydymo efektą, pacientams greičiau atstatys darbingumą. Kvėpavimas druskų prisotintu oru naudingas ne tik sergantiems įvairiomis kvėpavimo takų ligomis, bet ir daro teigiamą poveikį odai – veikiant mineraliniam vandeniui, ji tampa lygesnė, elastingesnė ir skaistesnė. Nervus ramina, savijautą gerina ir meditavimas, stebint čiurlenantį vandenį.

Особенности

Расположение

Бирштонское самоуправление, Kaунасский район

Комментарии