Lietuva – turtingas gamta, unikaliais etnokultūriniais regionais ir giliomis kultūros tradicijomis kraštas. Turizmas Lietuvoje apima daugybę turizmo sričių: poilsinį, pramoginį, kultūrinį, religinį, sveikatos, verslo, sportinį, pažintinį, gamtinį, kulinarinį ir nuotykių turizmą. Taip pat turizmas Lietuvoje glaudžiai sietinas ir su savaitgalio išvykomis, laisvalaikio pramogomis bei poilsiu Lietuvos kurortuose.


Tačiau Lietuvoje populiariausias visgi yra kultūrinis ir gamtinis turizmas. Ir visi puikiai žinome kodėl. Juk Lietuvos gamta tiesiog nuostabi, mūsų šalyje gausu išskirtinių unikalių vietų. Turizmas Lietuvoje neatsiejamas nuo lankytinų vietų. Lankytinų vietų žemėlapis ypač gausus vertais aplankyti objektais, kurių skaičius siekia net per 1500! O kur dar patys vertingiausi Lietuvos gamtos turtai įtraukti į UNESCO sąrašą ir tautinio paveldo sąrašus.


Turizmas Lietuvoje įdomus ne tik užsienio turistus, bet yra labai aktualus ir vietiniams. Kelionės po Lietuvą susipažįstant su Lietuvos skirtingais etnografiniais regionais, gyvensenos ir elgsenos bruožų ypatumais, ragaujant autentiškus patiekalus yra tiesiog neįkainojamos savo patyrimais ir įspūdžiais.


Turizmas Lietuvoje, Kelionės, Lankytinos vietos, visa informacija apie verslo, kultūrinį, aktyvų, sveikatingumo ar miestų turizmą Lietuvoje, kaimo turizmas, sodybos, apgyvendinimas, viešbučiai. Geriausi Turizmo Lietuvoje pasiūlymai mūsų tinklalapyje LithuaniaInWorld.lt