Domus Beati J. Matulaičio piligrimų namai

Kontaktai Tel.: +370 678 84766
El. paštas: info@tanienoclegi.lt
http://piligrimunamai.lt/

Aprašymas

Piligrimų namuose Domus Beati yra 16 kambarių, kuriuose vienu metu galime priimti iki 50 asmenų.

 

Siūlome Jums dviviečius, triviečius ir keturviečius kambarius. Jūsų patogumui yra po vieną dvivietį kambarį šeimai ir neįgaliems asmenims, liftas pagyvenusiems ar neįgaliems asmenims.

 

Visuose piligrimų namuose galite naudotis nemokama Wi-Fi paslauga, patys iš savų produktų pasigaminti maistą, kuri suvalgysite mūsų valgomajame. Greta piligrimų namų yra nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, mus supa parkai juose esantys fontanai, įrengtos vaikų žaidimo aikštelės su sporto treniruokliais suaugusiems, prekybos centras, netoli miesto centras, ir kitos įstaigos.

 

Apsilankę piligrimų namuose Jūs turėsite unikalią galimybę pamatyti Pal. J. Matulaičio muziejų, dalyvauti edukaciniuose žaidimuose lydimi gido, I-VII 10.00-17.00 val., todėl mokestis tik 15 EUR, nakvynė nemokamai. Savarankiškai galite aplankyti baziliką ir Pal. J. Matulaičio tėviškę Lūginėje.

 

Už papildomą kainą galite užsisakyti (tarpininkaujame) pusryčius, pietus, vakarienę (meniu rasite čia), meniu penktadieniui ir vegetarams. Parapijos salėje (už papildomą mokestį) pietus, rekolekcijas, konferencijas, seminarus su įgarsinimu, skaitmeniniu projektoriumi, apšvietimu ar pan., salė talpina apie 70 žmonių.

Papildoma informacija

Patogumai Tualetas, Dušas, Patalynė, Rankšluosčiai, Baldai, Vieta automobiliui
Įranga Internetas
Paslaugos Maitinimas
Pramogos Vaikų žaidimų aikštelė
Aplinkos ypatumai Geras susisiekimas

Vieta

Marijampolės savivaldybė, Marijampolė
J. Bendoriaus g. 5, Marijampolė

Komentarai