Sodybos su didelėmis erdviomis ar nedidelėmis jaukiomis pokylių salėmis – puikus pasirinkimas vestuvėms.


Sodybų nuoma vestuvėms puikiai tiks tiek didelei vestuvių puotai, tiek gražiai jaukiai vestuvių šventei artimiausių žmonių rate.


Sodybų nuoma vestuvėms turi bene vieną svarbiausią pasirinkimo rodiklį – tai žmonių skaičius ir miegamų vietų skaičius. Tad ieškant sodybos vestuvėms pirmiausia reikėtų žinoti bent preliminarų Jūsų šventės dalyvių skaičių. Tuomet išsirinkti daug lengviau ir greičiau. Juk visiems jaunavedžiams svarbu ne tik sutalpinti svečius salėje, tačiau yra ir daug svarbesnių kriterijų pagal kuriuos yra pasirenkamos sodybos vestuvėms.


Sodybų nuoma vestuvėms puikus pasirinkimas ir dėl to, jog vestuves organizuojančios sodybos turi platų paketą paslaugų padedančių jauniesiems nusimesti kuo daugiau vestuvių organizacinių darbų. Sodybų nuoma vestuvėms kartu siūlo ir: kokybišką maistą šventės metu, maisto pateikimą svečiams profesionalių barmenų komandos, stalų dekoravimą, salės puošimą, floristus, muzikantus ir šventės vedėjus, fotografus ir įvairias pramogas ir šou (šampano piramidės, fotosesijos su žirgais, fejerverkai, ugnies šou, ledo šou ir kitos) bei vestuvių ceremoniją nuostabioje gamtoje.


Sodybų nuoma vestuvėms suteiks Jums daug daugiau nei tiesiog salės nuomą Jūsų vestuvėms. Iš sodybos šeimininkų ir jų komandų sulauksite visokeriopos pagalbos organizuojant svarbiausią Jūsų gyvenimo šventę - Vestuves.