Bagdononių slėnis

Kaina: sutartine
Kontaktai +370 674 08 472
info@bagdononiuslenis.lt
http://www.bagdononiuslenis.lt/
Telefonas: +37067408472
Redaguotas: 2018-02-20 07:10:29

Aprašymas

Bagdononių Slėnis – medinė, bet moderni kaimo turizmo sodyba Trakų rajone prie Strėvos upės.

Tai puiki vieta šventėms: vestuvėms, jubiliejams, krikštynoms iki 56 svečių, draugų susitikimams taip pat įmonių renginiams: konferencijoms ar seminarams.

Sodyba yra patogioje vietoje - netoli Vilniaus, Kauno, Trakų. Nuo kelio Vilnius-Aukštadvaris esame nutolę tik 4,5 km. Nuo Vilniaus esame mutolę 43 km, nuo Kauno 56 km, nuo Trakų tik 20 km.

Yra puikios sąlygos nakvynei. Jūs galėsite apsistoti 3 atskiruose pastatuose vienas nuo kito nutolusiuose keliolika metrų, kuriuose yra šiuolaikiškai ir patogiai įrengtų 14 numerių (kiekvienas turi privatų dušą ir wc), TV bei kondicionieriais. Sodyboje yra išskirtinio dizainio 2 dalių pokylių salės su su išraižytomis kolonomis - talpinančios 60 svečių.

Salių išplanavimas yra universalus - tinkantis bet kokiai šventei ar renginiui. Salėje yra kondencionierius, 2 wc. Yra profesionali virtuvė, aptarnaujantis personalas.

Rengiame banketus, furšetus. Teikiama maitinimo paslauga. Maistas gaminamas pačioje sodyboje. Visada šviežias, skanus, gražiai pateiktas. Šeimininkių kulinariniais sugebėjimais nenusivils net patys išrankiausi svečiai.

Aktyvaus poilsio mėgėjai bei mažieji mūsų svečiai nenuobodžiaus: yra krepšinio, futbolo, paplūdimio tinklinio, vaikų žaidimo aikštelės. Galima paplaukioti valtimi ar vandens dviračiu. Yra kas veikti ir žvejams: ežeras didelis, gilus ir žuvingas.

Privati teritorija. Užsakius visą sodybą nebus jokių pašalinių žmonių. Sodyboje būsite tik Jūs, Jūsų svečiai ir aptarnaujantis personalas. Tad švęskite savo šventes, pramogaukite, ilsėkitės sodyboje "Bagdononių Slėnis", o mes pasistengsime, kad būtumėte geros nuotaikos, kupini puikių įspūdžių ir norėtumėte vėl sugrįžti! 

Papildoma informacija

Svečių skaičius 60
Miegamų vietų 56
Atstumas iki ežero, km 0,005
Atstumas iki miesto, km 15
Atstumas iki upės, km 5
Patogumai Tualetas, Dušas, Vonia, Patalynė, Rankšluosčiai, Virtuvė, Šaldytuvas, Baldai, Balkonas, Terasa, Židinys
Įranga Televizija, Muzikos aparatūra, Vaizdo aparatūra, Oro kondicionierius
Paslaugos Maitinimas, Šventės organizavimas, Pirties procedūros
Pramogos Pirtis, Tinklinis, Futbolas, Pasiplaukiojimas valtimi
Pritaikyta Seminarams / konferencijoms, Verslo renginiams, Pobūviams / banketams, Šeimos šventėms
Aplinkos ypatumai Geras susisiekimas, Prie ežero, Prie tvenkinio, Prie upės, Gražus kraštovaizdis, Gamta

Vieta

Trakų savivaldybė, Vilnius
Liepu 2A, Bagdononys

Video

Komentarai