Sodyba Gervių takas

Kaina: sutartinė
Kontaktai +370 686 10 197
virga@gerviutakas.lt
http://www.gerviutakas.lt/apie-mus/

Aprašymas

Kaimo turizmo sodyba „Gervių takas" įsikūrusi vaizdingose Trakų rajono Strėvos apylinkėse esančiame Gervinių kaime.

Sodyba „Gervių takas" - tai 7 hektarų ploto miške esantis didelis ir jaukus parkas - vienkiemis, kurį juosia pušynais apaugusios kalvos, o žemumose tyvuliuoja penki privatūs įžuvinti tvenkiniai. Sodyboje moderniai renovuoti autentiški pastatai - gyvenamasis namas, svečių namelis, klėtis ir pirtis, kurie yra pritaikyti svečių priėmimui, juose yra įrengti visi šiuolaikiniai patogumai.

Sodybos didžiojoje salėje yra įrengta 50 sėdimų vietų. Visa sodyba ir pobūvių pastatas yra papuoštas etnografinio stiliaus detalėmis bei raižiniais.

Pirties mėgėjus pasitiks garinė pirtis, šalia kurios yra kubilas.

Žiemą sodyboje galesite paslidinėti bei nučiuožti su rogutėmis nuo mažesnių ar didesnių kalnelių. Vasarą pasimaudysite tvenkinyje su smėlėtu paplūdymiu.
Akmenimis grįstais ir apšviestais takeliais, galesite pasivaikščioti ir naktį.
Žvejai savo meškeres pamerks įžuvintuose tvenkiniuose, miško gėrybių ieškotojai kojas pamiklins pilname uogų ir grybų privačiame miške.

Papildoma informacija

Svečių skaičius 50
Miegamų vietų 45
Patogumai Tualetas, Dušas, Patalynė, Rankšluosčiai, Virtuvė, Virtuvės inventorius, Baldai, Terasa, Lauko baldai, Židinys, Vieta automobiliui
Pramogos Pirtis, Kubilas, Laužavietė, Vaikų žaidimų aikštelė, Žvejyba
Pritaikyta Vaikams/kūdikiams, Pobūviams / banketams, Šeimos šventėms, Ramiam poilsiui, Pažintiniam poilsiui, Aktyviam laisvalaikiui, Poilsiui su šeima
Aplinkos ypatumai Prie tvenkinio, Prie miško, Gražus kraštovaizdis, Gamta, Grybavimas, Uogavimas

Vieta

Trakų savivaldybė, Vilnius
Gerviniai, Trąkų raj.

Komentarai