Sodybos nuoma dviems - geriausias pasirinkimas norintiems su mylimuoju ar mylimąja trumpam pabėgti nuo rutinos ir praleisti romantišką laiką tik dviese. Sodybos nuoma dviems su jaukiais komfortiškais apartamentais ant ežero kranto suteiks Jums nepamirštamų akimirkų.  


Tad patariame renkantis poilsį dviese sodyboje atkreipti dėmesį į tai, kad sodybos nuoma dviems turėtų kuo daugiau Jūsų komfortui skirtų privalumų. Sodybos nuoma dviems turinti daug komfortiškui poilsiui skirtų patogumų suteiks Jums kokybišką poilsį. Virtuvė, visa reikalinga buitinė technika, židinys jaukumui ir romantikai, tv, muzikinis centras ar namų kino sistema, privatus dušas, WC, nemokamas bevielis internetas (Wi-Fi), šildomos grindys, kondicionierius ir, žinoma, jaukūs kambariai, didelė lova, patalynė bei rankšluosčiai – visa tai apgalvotai įrengtos sodybos nuomai bruožai.


Sodybos nuoma dviems – tai puiki proga pabūti tik dviese. Nuoširdūs pokalbiai prie rusenančio židinio, romantiški filmai, pasivaikščiojimai gamtoje, ilgi rytai šiltuose pataluose, šviežios kavos puodelis terasoje ir visos kitos nepamirštamos akimirkos kaimo sodyboje.