Sodyba daugeliui mūsų siejasi su vasara pas močiutę, žydinčiomis pievomis, kvepiančiomis žemuogėmis tik ką nuskintomis ir suvertomis ant smilgos, traškaus šviežio agurko kąsnis su skystu medumi, saulės nubučiuota oda ir, žinoma, nuostabia melodija, kurią sukuria gamta ir gyvūnija. Sodyba tai ne tik prisiminimai iš vaikystės, tai - gera emocija ir jaukumu alsuojantys namai.
Šiandien mums Sodyba kaime ar užmiestyje – tai nuostabi poilsio oazė gamtoje, kur galime pabėgti nuo miesto šurmulio ir įsivyravusios rutinos. Retas kuris gali sau leisti pasistatyti ar įsigyti nuosavą sodybą, todėl sodyba nuomai puikiai tiks tiek norintiesiems pailsėti dviese ir su šeima, ar smagiai atšvęsti šventę su draugais ir artimaisiais, suorganizuoti įmonės vakarėlį ar konferenciją.
Kaimo turizmo sodyba – tai vieta, kur komfortas susilieja su gamta, kur galite pabėgti nuo miesto šurmulio neatsisakant visų mieste įprastų patogumų. Tad lieka tik rinktis iš labiausiai patinkančių. Kaimo turizmo sodybų paieška Lietuvoje, sodyba Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje – Jūsų poilsiui ir šventėms!