Įstabaus grožio gamtos kampelyje Kėdainių rajone gimsta pasakos – grožio, estetikos ir stebuklų kupinos šventės.
 
Sodyba Pas Bitininką puikiai tiks jaunavedžiams, kurie nori pasakiškos vestuvių šventės. Čia alsuoja stiliaus darna, minimalizmas, švara ir estetika. Didelė erdvi salė, talpinanti net iki 70 asmenų, leis Jums sukurti norimo stiliaus vestuves, pasitelkus floristus ir dekoratorius. Jūsų svečiai galės apsistoti komfortiškai įrengtuose dviviečiuose, triviečiuose ir didesniuose kambariuose, priklausomai tai pora ar šeima. Nuostabus erdvus kiemas leis Jums įgyvendinti net ir netikėčiausias šventės idėjas, skraidantys žibintai, fejerverkai, ugnies šou, lauko žaidimai, rungtys ir daugybė kitų veiklų, kurios tiesiog neįmanomos viduje.  
 
 
Sodyba pas Bitininką taip pat organizuoja ir kitas šeimos šventes, tokias kaip gimtadiniai, jubiliejai, krikštynos, grupiokų bei klasiokų susitikimai, įvairius verslo renginius, įmonių šventes, seminarus, mokymus, konferencijas. Salė pritaikoma Jūsų šventei ar renginiui pagal pageidavimus (stalų, kėdžių išdėstymas, vieta numatytai įrangai ir kiti svarbūs elementai).
Tačiau ne tik planuojantys šventes yra laukiame sodyboje Pas Bitininką. Čia ypač smagu pailsėti ir maloniai bei turiningai praleisti laiką su šeima ar draugais. Suplanuokite savo atostogas sodyboje Pas Bitininką ir liksite maloniai nustebinti ne tik gražia gamta, komfortiškai įrengtais kambariais, bet ir pramogų gausa.
 
 
Sodyba Pas Bitininką kupina malonių staigmenų: pirtis, kubilas, sūkurinė vonia, lauko židinys, poilsio zonos lauke, valtys, plaustai, vandens dviračiai ir vaikų žaidimų aikštelė.
 
Šią sodybą pamils ir žvejai, juk sodyba visai greta didelio įžuvinto tvenkinio. Tad, žvejai, nepamirškite savo meškerių, gal nusišypsos sėkmė ir pagausite savo didžiausią laimikį būtent čia – sodyboje Pas Bitininką!
 
Turite augintinį su kuriuo nenorite skirtis per atostogas? Čia Jus maloniai priims visus drauge. Juk tobulas laisvalaikis ir yra tuomet, kuomet gali pabūti kartu su savo mylimaisiais.
 
Sodybos adresas: Liepų g. 2, Aukštieji Kapliai, Kėdainių rajonas,  Lietuva
Sodybos šeimininkas: Ramūnas, Tel. +370 639 64080, el. paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.