Sanatorijos Lietuvoje siūlo šimtus įvairiausių gydomųjų  ir ne tik gydomųjų, bet ir atpalaiduojančių procedūrų. Sanatorijos – tai ne tik vieta gydytis po ligos ar patirtos traumos, tai ir puiki vieta poilsiui, kur po sunkių darbų ar įtemto kasdienio rėžimo, galima pailsėti ir atsigauti. Sanatorijos taip pat puikus sprendimas turiningoms atostogoms. Atpalaiduojančios ir gydančios sanatorijos teikiamos procedūros padės Jums tapti sveikesniais tiek kūniškai, tiek protiškai. Sanatorijos siūlo pasimėgauti gydomaisiais masažais, atpalaiduojančiomis spa procedūromis, didelių ir mažųjų ypač mėgstamomis vandens procedūromis, įvairiausiomis pirtimis, saunomis, organizmą valančiomis, detoksikuojančiomis procedūromis ir daugeliu kitų.
Visos sanatorijos Lietuvoje turi savitą paslaugų paketą. Daug kas priklauso nuo regiono, kuriame įsikūrusios sanatorijos. Sanatorijos Birštone ir Druskininkuose traukia lankytojus savo išskirtinėmis mineralinio vandens procedūromis, Sanatorijos pajūryje – traukia lankytojus šalia esančia jūra, ypač vasarą. Sanatorijos Lietuvoje vertinamos ne tik lietuvių, bet ir užsieniečių. Lietuvos sanatorijos taip vertinamos dėl savo atliekamų procedūrų kokybės, jų plataus spektro, aukščiausio lygio specialistų, gydytojų ir aptarnaujančiojo personalo, ir ,žinoma, dėl gražios jaukios aplinkos.
Rinkitės kokybišką poilsį Lietuvoje. Sanatorijos lankytojus priima ištisus metus, tad planuokite savo atostogas sanatorijose Lietuvoje, atgaukite jėgas, sustiprinkite savo organizmą ir toliau kibkite į darbus sveiki ir žvalūs!