Atrakink - pabėgimo kambariai

Kontaktai +370 68349831
info@atrakink.lt
https://www.atrakink.lt

Aprašymas

Atrakink - pabėgimo kambariai:

 

BUKANIERIAUS KAMBARYS

Jūs išsiruošėte į kruizą po Karibų salas. Staiga patekus į audrą laivas sudūžta, bet Jums pavyksta išsigelbėti ir … patekti į piratų nagus.

Ir štai – durys užrakintos, o tolumoje girdite šiurpų juoką ir piratų svarstymą, kuriame mieste parduoti Jus kaip vergus.

Kokie nuotykiai Jūsų laukia ir ar pavyks surasti auksinį raktą, paslėptą kapitono kajutėje, kad išsivaduoti iš šio kambario ir vergovės?

 

ERUDITO KAMBARYS

Vedini žinių troškimo sutinkate Eruditą – žmogų, kuris panašu, kad žino viską. Padarytumėt bet ką, kad tik jis pasidalintų savo žiniomis su Jumis. Eruditas mielai sutinka pasidalinti savo išmintimi, tik su viena sąlyga: Jūs turite įrodyti, kad esate pakankamai gabūs ir verti tapti jo mokiniais. Taigi, Jūs turite persikelti į praeitį ir atsidūrę jo kambaryje, ištrūkti iš jo greičiau nei per vieną valandą.

Jūs dar nežinote, bet ši valanda ypatinga – ji gali Jums kažką duoti, kažką atimti arba kažką pakeisti.

 

LABORATORIJA

Aiškindamiesi paslaptį Jūs įstrigote senoje laboratorijoje, kurioje įvykę kažkas baisaus. Galimas radioaktyvių medžiagų nutekėjimas. Automatinės saugumo sistemos neleidžia Jums išeiti ir pradedamas pastato susinaikinimas. Turite kuo greičiau rasti kelią kaip ištrūkti, nes už 6o-ies minučių nebeliks jokių vilčių ne tik jums, bet ir viskam, kas supa kelių šimtų kilometru spinduliu.

Iš Laboratorijos ištrūkti lemta ne visiems. Tai pats sudėtingiausias mūsų pabėgimo kambarys! Bet jei atidžiai seksi paslaptingas užuominas – vilties tikrai yra.

 

 

Vieta

Kauno miestas, Kaunas
Kęstučio g. 54, Kaunas

Komentarai