Virinta

Kaina: sutartinė
Kontaktai +370 65091117
rimante@virinta.lt
http://virinta.lt/

Aprašymas

Sodybą rasite netoli Molėtų, Virintų ežero pusiasalyje. Tai nuostabi vieta rengti įvairius pobūvius, renginius, konferencijas, šventes (vetuves, krikštynas, jubiliejus...), ramiai ir turiningai pailsėti, rasti privatumą bei pasisemti naujų jėgų uždaroje sodybos teritorijoje su puikiu privažiavimu ištisus metus.

 

Ši moderni sodyba, skirta tik svečiams, turi gerą visos teritorijos apšvietimą, automobilių aikštelę (pritaikytą ir autobusams), nuosavą pušyną (sodybos teritorijoje), apie pusę kilometro pakrantės ir salą, esančią prieš sodybos langus. Atsiveriantys nuostabūs gamtos vaizdai ir ežero platybių panorama paliks svečiams neišdildomą įspūdį. "Virintoje" įrengti jaukūs poilsio kambariai (120 miegamųjų vietų), 2 pokylių – konferencijų salės (40 ir 120 asmenų), 2 virtuvės, židiniai, erdvios dengtos terasos su vaizdu į ežerą, kuriose galima pasilinksminti ar pailsėti, ant žarijų ruošti skanėstus bei palydėti ežero toliuose gęstančią vakaro saulę.

 

Sodyboje yra ir vandens pramogų - pirtis įrengta atskirame namelyje su priepirčiu, WC, dušais bei terasa ant paties ežero kranto. Šalia pirties yra didžiulis kubilas su apatine pakura.

 

Taip pat įrengti paplūdimiai, paplūdimio tinklinio ir krepšinio aikštelės, valčių prieplauka bei lieptai, pritaikyti pramogoms, žavingų akimirkų įamžinimui, vandens žibintų paleidimui bei poilsiui ir žvejybai.

 

Tik šypseną, tik laimę ir saulę pasiimkit, o rūpesčius Jūs mums palikit.

Papildoma informacija

Patogumai Tualetas, Dušas, Patalynė, Rankšluosčiai, Virtuvė, Virtuvės inventorius, Baldai, Terasa
Pramogos Pirtis, Kubilas, Tinklinis, Krepšinis
Pritaikyta Ramiam poilsiui, Aktyviam laisvalaikiui, Poilsiui su šeima, Organizmo stiprinimui
Aplinkos ypatumai Geras susisiekimas, Prie ežero, Prie miško, Gražus kraštovaizdis, Gamta
Virtualus turas www.virinta.lt/turas/

Vieta

Molėtų rajono savivaldybė, Utena
Virintų g. 14, Čiulėnų k., Čiulėnų s., Molėtų r.

Video

Komentarai