Pirtis daugeliui asocijuojasi su laisvalaikiu, poilsiu ir pramogomis. Ne kiekvienas mūsų turime pirtį savo namuose, tad norėdami pasipirtinti, mes išsinuomojame pirtį.


Pirčių nuoma Lietuvoje plačiai paplitusi. Pirčių nuoma poilsiui, laisvalaikio praleidimui šeimos rate, draugų susitikimams, šventėms ir renginiams. Norintiesiems pabėgti nuo miesto šurmulio puikiai tiks pirčių nuoma kaimo turizmo sodybose. Pirtys kaimo turizmo sodybose dažniausiai yra įrengtos atskiruose nameliuose, kuriuose rasite ne tik visus patogumus, bet ir nedideles sales, miegamuosius kambarius, mini virtuvėles. Na, o norintiesiems daugiau pramogų – siūloma pirčių nuoma su kubilu. Po karštos pirties, šokti į maloniai šiltą kubilą ir jame pagulėti – tiesiog tikra relaksacija.


Norite dar kažko ypatingo? Mes turime Jums ką pasiūlyti. Pirčių nuoma su pirtininku – tikras iššūkis net kiečiausiems pirties entuziastams. Senoviniai pirties ritualai, kūno šveitimas, masažai ir tikras vanojimas – sužadins visus pojūčius!


Pirčių nuomos paieška. Pirčių nuoma Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir kituose Lietuvos miestuose. Geriausi nuomojamų pirčių pasiūlymai Jums.