Nameliai prie jūros nuomojami vasaros sezono metu. Poilsio nameliai prie jūros nuomojami Palangoje, Šventojoje, Karklėje, Kunigiškėse ir kituose kurorto miestuose ir miesteliuose.


Nameliai prie jūros nuomai turi visus svarbiausius patogumus Jūsų kokybiškam poilsiui. Nameliuose yra įrengtos dušo kabinos ir tualetai, mini virtuvėlės su įranga (virdulys, šaldytuvas, indai, įrankiai) ir, žinoma, baldai (lova, rūbų spinta, stalas ir kt.) bei televizorius.


Beje, poilsio nameliai prie jūros taip pat poilsiautojus sužavi galimybe popietes ir ilgus vakarus praleisti mėgaujantis kava ar arbata prie namelių esančiose lauko terasose. Mėgaukitės nuostabia jūros panorama, puikiu poilsiui ir nepakartojamomis akimirkomis.


Tokie poilsio nameliai prie jūros dažniausiai yra pritaikyti apsistoti iki 5-ių asmenų šeimai, arba dviem poroms. Tad nameliai prie jūros – puikus pasirinkimas norintiems praleisti atostogas prie jūros su šeima, dviese poroje ar su geriausių draugų kompanija.


Nameliai prie jūros Palangoje, Šventojoje, Karklėje – Jūsų geriausioms atostogoms prie jūros. Geriausi poilsio namelių nuomos pasiūlymai Lietuvoje!