Jaunimo nakvynės namai, galima sakyti, yra bendrabučio tipo viešbutis. Jaunimo nakvynės namai pagrinde yra įsikūrę didžiausiuose Lietuvos miestuose ir paparstai siūlo labai pigią nakvynę lyginti su kitomis apgyvendinimo įstaigomis. Gera kaina reiškia tai, jog kambariu teks dalintis su kambarioku (-ais), kambariuose lovų būna nuo 2 iki net 30, taip pat dažniausiai tenka dalintis bendru tualetu, dušu, virtuve ir poilsio kambariu. Tačiau svečių patogumui ir privatumui vis daugiau nakvynės namų siūlo ir vienviečius bei dviviečius kambarius. Didesni kamabriai dažniausiai būna skirti turistų grupėms.
Jaunimo nakvynės namai puikus variantas miesto svečiams nebrangiai įsikuriant turėti išskirtinę galimybę susipažinti su to miesto kultūra ir tradicijomis, aplankyti lankytinas vietas, išbandyti kulinarinius to krašto šedevrus. Jaunimo nakvynės namai yra įsikūrę patogiose miestų vietose, tad visus svarbiausius miesto objektus pasieksite itin lengvai.
Nors pastaruoju metu jaunimo nakvynės namai nebuvo itin dažnas turistų pasirinkimas, tačiau situacija labai keičiasi, ir vis daugiau turistų Lietuvoje pasirenka jaunimo nakvynės namus. Turistai vieną kartą apsistoję jaunimo nakvynės namuose, sugrįžta ir vėl ir vėl, nes svečiavimasis čia palieka jiems neišdildomą įspūdį. Juos žavi galimybė susipažinti su žmonėmis atvykusiais ir apsistojusiais čia iš įvairiausių pasaulio kraštų.
Jaunimo nakvynės namai Lietuvoje ir jų paiešką pagal regionus mūsų tinklalapyje. Raskite Jums labiausiai patinkančius jaunimo nakvynės namus.