Aktyvaus laisvalaikio sodybos išsidėsčiusios visoje Lietuvoje. Lietuvos kaimo turizmo sodybos siūlo ne tik aktyvų poilsį šeimoms, draugų kompanijoms ar poroms, bet taip pat organizuoja stovyklas, seminarus ir šventes įmonėms, vakarėlius, vestuves ir kitus išskirtinius renginius, sporto varžybas.


Aktyvios pramogos sodyboje – puikus būdas pabėgti nuo kasdienių rūpesčių ir atsipalaiduoti gerai praleidžiant laiką gamtoje. Aktyvios pramogos sodyboje tokios kaip: dviračių žygiai, plaukimas baidarėmis, žvejyba ar stovyklavimas po atviru dangumi turbūt jau žinomi ir išbandyti daugelio. Tačiau aktyvios pramogos sodyboje tokios kaip: šiaurietiškas ėjimas lazdomis, jogos užsiėmimai, buriavimas, kaitavimas, skrydis sklandytuvu ar oro balionu, tikrai kažkas naujo ir intriguojančio.


Aktyvios pramogos sodyboje ir išskirtinio laisvalaikio pasiūlymai kiekvienam. Rinkitės iš daugybės aktyvaus laisvalaikio pramogų pasiūlymų. Aktyvios pramogos, šeimyniškos pramogos, ramios pramogos, išskirtinės pramogos ekstremalumo entuziastams.


Ruoškitės vasaros atostogoms jau dabar. Geriausias nuomojamas sodybas ir aktyvias pramogos sodybose rasite mūsų sodybų paieškos tinklalapyje LithuaniaInWorl.lt